Çet siteleri sizler için optimize araçlarını test etti. Pazarlamacılar ve kullanıcı deneyimi profesyonelleri için bir davranış analizi ve internet sayfası optimizasyon yazılımıdır. Çet sitesi’nin çözümü kullanıcı geri bildirimlerini toplamak için çeşitli yöntemler sunar: ısı haritaları, ziyaretçi kayıtları, biçim ve huni çözümleme araçları ve anketler.

chat siteleri fazlaca sayıda memnun çet siteleri kullanıcısı olsa da, bazı pazarlamacıların kullanımı daha kolay, daha detaylı, derinlemesine veri analizi sunan yada A / B kontrol web sayfası değişikliklerine daha çok esneklik sunan analitik araçlara ihtiyacı olabilir.

Eğer sizseniz – ve sohbet ihtiyaçlarınıza daha uygun bir çözümle değişiklik yapmak istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Aşağıda, 5 kategoriye ayrılmış 21 Hotjar alternatifini listeliyoruz, böylece sizin ve ekibiniz için doğru aracı bulabilirsiniz.

 • Hepsi Bir Arada Web Sitesi Optimizasyonu, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu ve A / B Testi
 • Web Sitesi Optimizasyon Araçları
 • A / B Testi
 • Oturum ve Kullanıcı Kaydı
 • Anketler ve Satın alan Görüşleri

Not:  Kullanımı daha kolay olan ve daha detaylı veriler sunan bir internet sayfası optimizasyon aracı mı aramıştınız? Kaydolun  ve daha çok ziyarete ve daha detaylı veri segmentasyonuna dayanan ısı haritalarına  erişmek için Crazy Egg’i 30 gün süresince parasız deneyin .

Hepsi Bir Arada Web Sitesi Optimizasyonu, CRO ve A / B Kontrol Araçları

Her şeyi yapabilen bir vasıta istediğinizde, aşağıdaki seçenekler chat yapabileceği her şeyi ve peşinden bazılarını değiştirmeye ve değiştirmeye hazırdır.

Deli Yumurta

 • Fiyatlandırma:  Aylık 24 $ ‘dan adım atar
 • Tecrübe etme  sürümü: Herhangi bir plan üstünde 30 günlük parasız tecrübe etme
 • Benzersiz özellik:  Anlık görüntüler

Burada çet siteleri en iyi alternatiflerden biri olduğumuza inanıyoruz. Kuşkusuz, birazcık önyargılıyız – fakat bu yanıldığımız anlamına gelmiyor.

Birincisi, Anlık Görüntülerimiz ( ısı haritaları  ve tıklama haritaları olarak adlandırdığımız şey ) internet sayfası analizini başka bir seviyeye taşıyarak daha derinlere inmenizi ve görselin arkasındaki verileri anlamanıza olanak tanır. Bir sayfayla en fazla 22 değişik segmentin iyi mi etkileşime girdiğini görmek için tıklamalara filtre uygulayabilir ve kullananların nereye tıkladıklarını daha iyi anlayabilirsiniz.

Yazılımımız ek olarak örnekleme söz mevzusu olduğunda maksimum esnekliğe haiz olmanızı sağlar. Tüm ziyaretleri Anlık Görüntülerimize ekliyoruz ve gerektiğinde ne vakit ve iyi mi örnekleyeceğinize yada filtreleyeceğinize karar vermenizi sağlıyoruz.

Ek olarak, aracımız A / B testi ile de en fazla esnekliği sunar. A / B testini direkt ürünümüzde oluşturduk, sadece Optimizely, Google Optimize ve esasen kullanabileceğiniz öteki A / B kontrol araçlarıyla da entegre oluyoruz.

Başka bir deyişle, sohbet pazarlamacılara çet sitesi‘nden daha çok esneklik ve daha derinlemesine veri bölümleme seçenekleri sunar.

Not:  Kulağa hoş geliyor mu? Kaydolun ve  kullanımı daha kolay olan ve daha detaylı, detaylı veriler sunan bir internet sayfası optimizasyon aracına erişmek için 30 gün süresince Crazy Egg’i parasız deneyin .

Tüm öykü

 • Fiyatlandırma:  Fiyatlandırma ayrıntıları için Fullpaket ile iletişime geçin
 • Değerlendirme:  G2’de 4,5
 • Benzersiz özellikler:  En Büyük Fırsatlar

Fullpaket, sorunlarını etkin (ve proaktif olarak) gidermeye vurgu yaparak uçtan uca tüm dijital deneyime odaklanır. Bu, muhteşem oturum kayıtlarına haiz oldukları ve bir kullanıcının tüm geçmişini web sitenizle izlemenize izin verdiği anlamına gelir. Benzersiz Üstün Fırsatlar  özelliği oturum kayıtlarını çözümleme eder ve web sitenizi iyileştirmek için size en büyük fırsatları gösterir.

BAY

Alan kişi deneyimini optimize etmek için en kapsamlı platformlardan biridir. Dönüşüm hunileri, oturum kayıtları, ısı haritaları, anketler, biçim analitiği ve daha fazlası ile kurumsal pazarlamacıların alan kişi deneyimini çözümleme etmek ve geliştirmek için gerekseme duyduğu her şeye haizdir.

 • Fiyatlandırma:  Inspectlet parasız bir plan sunar; Ücretli planlar aylık 39 $ ‘dan adım atar
 • Değerlendirme:  G2’de 4,1
 • Benzersiz özellikler:  Hata Tespiti

Daha teknik, arka uç optimizasyonu ve problem gidermeye yönelik hepsi bir arada bir platformdur. Benzersiz Hata Idrak etme özelliği, hataları ve hataları proaktif olarak tanımlar ve sizi gerçek zamanlı olarak bilgilendirir.

Web Sitesi Optimizasyon Araçları

Aşağıdaki internet sayfası optimizasyon araçları, ısı eşlemesini, oturum tekrarını, dönüşüm hunisi analizini ve daha fazlasını ele alabilir. çet’in bire bir değişimine en yakın şey bunlar. Hepsi bir arada aygıt eksi A / B testi ve öteki birkaç ufak özelliği düşünün.

Ziyaretçilerin niçin dönüşüm sağlamadığını teşhis etmeyi amaçlayan başka bir internet sayfası optimizasyon aracıdır. Oturumun tekrardan oynatılması, ısı haritaları ve dönüşüm hunileriyle, vasıta, pazarlamacıların ve CRO’ların dönüşümler için optimize etmesi ihtiyaç duyulan birçok özelliğe haizdir.

 • Fiyatlandırma:  Fiyatlandırma bilgileri için çet ile iletişime geçin
 • Değerlendirme:  G2’de 4,6
 • Benzersiz özellikler:  Netlik Puanı

İnternet sayfası tasarımını iyileştirmek için araştırma, suni zeka ve veri kullanmak suretiyle tasarlandı. Kullananların internet sayfası ziyaretçilerinin tasarım değişikliklerini iyi mi yönlendireceklerini ve tasarım değişikliklerine iyi mi tepki vereceğini tahmin etmelerine destek olmak için araştırmaya girdiler.

SessionCam

 • Fiyatlandırma:  Fiyatlandırma ayrıntıları için SessionCam ile iletişime geçin
 • Değerlendirme:  G2’de 4,1
 • Benzersiz özellikler:  Savaşım Idrak etme

SessionCam  ( ismine karşın) bir tek oturum tekrarlarından fazlaca daha fazlasını sunar. Ek olarak ısı haritaları, dönüşüm hunileri ve alan kişi yolculuğu eşlemesi ihtiva eder. Benzersiz Savaşım Idrak etme özellikleri, sitenizin müşterileri hayal kırıklığına uğratan alanlarını tanımlamanıza destek sağlar; böylece bu tarz şeyleri düzeltebilir ve dönüşümleri artırabilirsiniz.

Talihli Portakal

 • Fiyatlandırma:  Ayda 10 ABD dolarından adım atar
 • Değerlendirme:  G2’de 4,0
 • Benzersiz özellikler:  Sohbet

Lucky Orange  , kullananların ziyaretçilerin niçin dönüşüm sağlamadığının kalbine ulaşmasına destek olmak için tasarlanmış ısı haritaları, oturum kaydı, huni analizi ve daha fazlasını sunar. Lucky Orange ek olarak bir Sohbet özelliği içeren birkaç dönüşüm optimizasyon platformundan biridir ve müşterilerle direkt ve gayri resmi kontakt oluşturmayı kolaylaştırır.

ClickTale

 • Fiyatlandırma:  Fiyatlandırma bilgileri için Clicktale ile iletişime geçin
 • Değerlendirme:  G2’de 3,9
 • Benzersiz özellikler:  Tecrübe Merkezi

Clicktale  , kim bilir web analitiğine en büyük vurgu meydana getiren bir internet sayfası çözümleme çözümüdür. Web, mobil ve uygulamalar için çözümlerle, araçlarında oturum tekrardan oynatma, ısı haritaları ve dönüşüm analitiği bulunur. Benzersiz Tecrübe Merkezleri, kullananların tüm alan kişi deneyimine ve işletmeyi iyi mi etkilediğine ilişkin üst düzey bir genel bakış elde etmelerine destek sağlar.

Bizimmekan başarılar diler!


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir